Ubytování

Apartmán v přízemí

Dvoulůžkový s možností dvou přistýlek

Apartmán je situován v přízemí RD s výhledem na zahradu. Apartmán je vybaven plnohodnotnou kuchyní (el. vařič, trouba, mikrovlná trouba, lednice, rychlovarná konvice, hrnce, nádobí), koupelnou, sociálním zařízením, televizí a bezplatným připojením k internetu – WIFI. Možnost využití venkovního posezení na zahradě rodinného domu.


Apartmán v 1. poschodí

Trojlůžkový s možností 3 přistýlek

Apartmán je situován v 1. poschodí RD s balkónem a výhledem na zahradu a panorama Luhačovic. Apartmán je vybaven, ložnicí, obývacím pokojem a plnohodnotně vybavenou kuchyní (automatický presovač zn. Tchibo, el. vařič, trouba, mikrovlná trouba, lednice, myčka, rychlovarná konvice, hrnce, nádobí), koupelnou se sprchovým koutem, sociálním zařízením, televizí a bezplatným připojením k internetu – WIFI.
Z kuchyně vchod na balkón. Možnost využití venkovního posezení na zahradě rodinného domu.


Apartmán v 2. poschodí

Čtyřlůžkový s možností 2 přistýlek

Apartmán je situován v 2. poschodí RD s výhledem na zahradu. Apartmán je vybaven plnohodnotnou kuchyní (el. vařič, trouba, mikrovlná trouba, lednice, myčka, rychlovarná konvice, hrnce, nádobí), koupelnou, sociálním zařízením, televizí a bezplatným připojením k internetu – WIFI. Možnost využití venkovního posezení na zahradě rodinného domu.


Ostatní Fotografie

Ubytování v soukromí / Vila Magnolie / Luhačovice

© 2017 Ubytování Luhačovice - Vila Magnolie, ubytování v soukromí
web by icard.cz